O nás

Naší prioritou je Vaše spokojenost. V naší společnosti najdete pouze profesionálně vyškolené odborníky v daném oboru. Stačí nás jen kontaktovat a to i v případě, že potřebujete jen poradit. Jsme tu pro Vás a snažíme se Vám vyjít vždy maximálně vstříc. Těšíme se na Vaši návštěvu a následnou spolupráci. Kvalitní služby a profesionální přístup to je naše heslo.

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

ASG spol. s r.o.

Společnost ASG spol. s r. o. je konzultační firmou soustřeďující se na poradenství v následujících oblastech:

  • Řízení podniku z hlediska výkonu funkcí top managementu i z hlediska výkonu vlastnických práv
  • Analýza a modelování podnikových procesů, informační strategie společnosti
  • Úpravy organizace a řízení firmy, zpracování dokumentů nezbytných pro řízení
  • Návrh a doporučení prostředků a produktů pro pokrytí potřeb zákazníka pomocí nástrojů informačních technologií
  • Konzultace při výběru informačního systému, organizace výběrového řízení
  • Dodávka případných produktů v oblasti hardwaru a ERP, případně MIS
  • Vedení projektů při zavádění organizačních změn, implementace ERP a dalších SW produktů
  • Podpora provozu a rozvoje informačních systémů
  • Vyhodnocení přínosu a návratnosti vložených investic

Společnost je členem skupiny konzultantů FIER při rotterdamské Univerzitě Erasma Rotterdamského a podílela se na řadě mezinárodních projektů. Záměrem celé společnosti je nabídnout středně velkým a velkým podnikům komplexní řešení s cílem zvýšení efektivnosti podnikových procesů a vztahů.

Historie firmy

ASG spol. s r.o. byla založena v roce 1991 jako ryze česká firma bez účasti zahraničního kapitálu. Od samého začátku se zaměřila na oblast konzultací a poradenství v oblastech řízení firmy, organizačního poradenství a zajištění technické a poradenské podpory s cílem dosažení světového standardu v této oblasti. V roce 2002 provedla několik akvizicí, a rozšířila tak portfolio svých produktů o systém Intuitive (IMS) a internetový portál firem Bosch, Siemens, Webasto a ZF Fabrik, který pod jménem SupplyOn slouží k výměně dat mezi dodavateli v automobilovém průmyslu. Dnes ASG spol. s r. o. poskytuje poradenství a produkty především v oblastech řízení výroby, manažerské informační systémy a informační systémy pro efektivní řízení firmy. Roční obrat firmy má trvale rostoucí charakter a blíží se 40 mil. Kč. Firma ASG Consulting se soustředí na vývoj a implementaci systému HELIOS ORANGE.

V roce 2004 z havířovské pobočky vznikl samostatný právní subjekt, který se pod jménem ASG Consulting, věnuje prodeji, implementaci a údržbě produktu HELIOS ORANGE. ASG Consulting se stala vývojovým partnerem HELIOS ORANGE (vyvinula modul PROJEKTY) a je certifikována dle ISO 2002.

 

 

 

 

Vyhledávání

Kontakt

ASG spol. s r.o. Na Balkáně 812
130 00 Praha 3
tel.: +420 605 734 921